Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Bahreyn: Suudi Arabistan, Müslümanlara hizmet etmek için çalışıyor - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Bahreyn Bakanlar Kurulu toplantısında, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve Veliaht Prens Muhammed bin Selman’a Mescid-i Harameyn’i güvenli bir yer kılarak Müslüman ve Arap dünyasının kutsal duygularını yaşaması için verdikleri maddi destekten dolayı teşekkür edildi.

Kurul, dün, Başbakan Prens Halife bin Selman Al Halife başkanlığında Gudaibiya Sarayı’nda toplandı.

Bakanlar Kurulu, Suudi Arabistan’daki güvenilir hükümet dışında, bu kutsal mescide ibadet için gelen hacıların karşılaşacakları tüm güçlüklerinin giderilmesi ve her türlü rahatlığın sağlanması için çaba sarf eden olmadığı belirtildi. Ayrıca, Suudi Arabistan’ın ‘İslam’ın kutsal değerlerine ve Rahman’ın misafirlerine hizmet etmek için değerli ve cömert çabalar göstermek yönünde Allah’a taahhüt ettiği sorumluluğu yerine getirdiği’ vurgulandı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube