Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Londra Şehir Havalimanı yeniden trafiğe açıldı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Londra’da bulunan Thames Nehri’nde II. Dünya Savaşı’ndan kalma bir bomba bulunması üzerine kapatılan Londra’daki Şehir Havalimanı, söz konusu bombanın imha edilmesi sonrasında yeniden açıldı.

Londra’nın doğusunda bulunan 5.George Marina’sında bomba bulunmasının ardından, dün, havaalanı geliş ve gidiş seferleri iptal edilmiş, bölgede yaklaşık 200 metrelik bir alan da abluka altına alınmıştı.

London City Airport CEO’su Robert Sinclair, “Kraliyet Donanması ve başkent polisi, 5.George Marina’sında bulunan II. Dünya Savaşı’ndan kalma bombayı imha etmeyi başardı. Buna binaen abluka altına alınan bölge kullanıma açıldı. Havaalanı da normal çalışmasına geri döndü” ifadelerini kullandı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube