Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

New York’ta nehre düşen helikopterin düşme anı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

ABD’nin New York kentinde, içinde 6 kişinin bulunduğu bir turist helikopteri, Manhattan ile Queens semtleri arasında akan Doğu Irmağı’na düştü. Olayda 5 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi de sağ olarak kurtarıldı. Bir görgü tanığı düşen helikopterin görüntülerini sosyal paylaşım sitesi Twitter’da paylaştı.

New York Polisi sözcüsü pazartesi günü erken saatler yaptığı açıklamada, 2 yolcunun düşüş sırasında öldüğünü, 3’ünün de hastanede hayatını kaybettiğini bildirdi. Polis sözcüsü pilotun uçaktan atlayarak kurtulduğunu ve durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Federal Havacılık İdaresi, Eurocopter AS350 model helikopterin yerel saatle 19:00’da Roosevelt Adası’nın kuzeyine düştüğünü ve incelemelerin devam ettiğini açıkladı.

New York’taki Feribotlar Ağı dün gece geç saatlerde yaptığı açıklamada seferlerinin bir sonra ki açıklamaya kadar askıya alındığını bildirdi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube