Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Suudi Arabistan Ticaret Bakanlığı 2 bin 842 kurumu inceledi - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Suudi Arabistan Ticaret ve Yatırım Bakanlığı, mart ayı içinde yakıt ekonomisini ve araçların yakıt ekonomisi standartlarına uygunluğunu doğrulamak için çeşitli bölgelere inceleme gezileri düzenledi.

Denetlenen 2 bin 842 kurumun ve araç merkezinin143’ünün standartlardan farklı tasarımda olması, kart üzerinde yanlış bilgilerin bulunması, yırtılması ya da parçalanması, araçta bulunmaması ya da yanlış yerde bulunması nedeniyle kapatıldı.

Suudi Arabistan’ın Enerji Verimliliği Programı kapsamında çeşitli devlet kurumlarının çabalarıyla atılan bu adım enerji tüketimi tasarrufunu ve verimliliğini hedefliyor. Söz konusu mekanizma Ticaret, Yatırım ve Enerji Bakanlığı başta olmak üzere birçok Suudi Arabistan resmi kuruluşu tarafından da destekleniyor.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube