Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

İngiliz Parlamentosu'na iki günde iki şüpheli paket gönderildi - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

İngiltere Parlamentosu’na dün gönderilen şüpheli paketin ardından bugünde şüpheli bir paket bulundu. Bomba ihtimaline karşı bölgeye gelen özel ekip tarafından açıklan paketin boş olduğu belirtildi.

2 günde 2. paket

Dün parlamento binasına gönderilen şüpheli paketin incelenmesinin ardından tehlikeli olmadığının tespit edildiği belirtildi. Yetkililer iki kişinin önlem amaçlı hastaneye kaldırıldığını söyledi.

Polis, İngiltere genelinde çeşitli adreslere 3 Nisan’ın ‘Bir Müslümanı Cezalandırma Günü’ olduğunu belirten mektupların bırakılmasının ardından bu paketlerin gönderilmesinin koordineli saldırı hazırlığı olabileceği ihtimaline karşı endişe duyuyor.

Bu mektuplar, hükümet ve dernekler tarafından şiddetle kınandı. Terörle Mücadele Birimi, mektupların kaynağını tespit etmek üzere bir soruşturma başlattı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube