Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Lübnan yargısı, Caca’nın davasının Maarab’da görülmesini reddetti - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Lübnan yargısı, Lübnan Kuvvetleri Partisi’nin Lübnan Yayıncılık Kurumu (LBCI) kanalının mülkiyet davası kapsamında parti Genel Başkanı Semir Caca’nın salı günü güvenlik şartlarının Adalet Sarayı’ndaki duruşmaya katılmasına engel olması nedeniyle Maarab’daki evinde dinlenmesi talebini reddetti.

LBC kanalı, Hâkim Fatıma Jouni’nin Lübnan Kuvvetleri Partisi’nin LBCI’ye ve İcra Kurulu Başkanı Pierre Daher’e karşı açtıkları dava kapsamında Parti Lideri Semir Caca’nın avukatı George Adwan aracılığıyla davanın Maarab’a taşınması yönünde sunduğu talebi reddetme kararı verdiğini aktardı.

Adwan, duruşma tarihinin önceden ilan edilmesi ve güvenlik nedeniyle Caca’nın dinlenmesi için mahkemenin Maarab’a taşınması yönünde talepte bulunmuştu. Hâkim Jouni, duruşmanın önümüzdeki haziran ayının 22’sine ertelenmesine karar verdi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube