Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Suudi Arabistan’dan Küba’ya taziye mesajı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Küba’nın başkenti Havana’da meydana gelen uçak kazası nedeniyle Küba Devlet Başkanı Miguel Díaz-Canel’e taziye mesajı gönderdi.

Taziye mesajında şu ifadelere yer verildi; “Havana’da havalandıktan kısa bir süre sonra düşen yolcu uçağında çok sayıda kişinin hayatını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Dost Küba ve halkının bu acısını paylaşıyoruz. Suudi Arabistan hükümeti ve halkı adına sizlere taziye dileklerimizi sunuyoruz.”

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman da ayrıca, Küba Devlet Başkanı Miguel Díaz-Canel’e bir taziye mesajı göndererek, uçak kazası nedeniyle duyduğu üzüntü ve taziye dileklerini iletti.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube