Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Kral Selman’dan 453 milyon dolarlık bayram yardımı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Ramazan bayramı vesilesiyle sosyal güvenlikten yararlanan vatandaşlara 1,7 milyar riyal (453 milyon dolar) ödeme yapılması talimatı verdi.

Çalışma ve Sosyal Kalkınma Bakanı Ahmed bin Süleyman er-Racihi, Kral Selman’a Ramazan bayramına yönelik ihtiyaçlarını karşılamaları için vatandaşlara yaptığı cömert yardımdan dolayı şükranlarını sundu.

Kral Selman’ın talimatının, bu hafta sonu başlayacak bayram öncesi insanların ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olacağını ifade eden Bakan, Çalışma ve Sosyal Kalkınma Bakanlığı’nın zekat fonlarından bağımsız olarak yardım çalışmalarına başladığı bilgisini de verdi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube