Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Suudi Arabistan Milli Takımı’nı taşıyan uçağın motoru alev aldı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Uruguay ile oynayacağı A Grubu ikinci karşılaşması için Moskova’dan Rostov kentine giden Suudi Arabistan Milli Futbol Takımı’nı taşıyan Airbus A319 tipi uçağın Rostov on Don Havalimanı’na inişi sırasında henüz bilinmeyen nedenden dolayı sağ motoru alev aldı, fakat pilotlar uçağı sorunsuz indirmeyi başardı.

Suudi Arabistan Futbol Federasyonu, olayın ardından Twitter üzerinden bir açıklama yaparak, “Suudi Arabistan Futbol Federasyonu, Rostov on Don Havaalanı’nda inmeden dakikalar önce uçak motorlarından birinde yaşanan küçük bir teknik arızadan sonra milli takımın tüm üyelerinin güvende ve iyi olduğu herkese bildirir” ifadelerini kullandı.

Suudi Arabistan Milli Takımı, 2018 FIFA Dünya Kupası’nın açılış karşılaşmasında ev sahibi olan Rusya karşısında 5-0 mağlup olmuştu.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube