Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Ortak Güvenlik Güçleri, Bedevi Kampı’ndaki ayrılıkların sonlanması için çağrıda bulundu - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Lübnan’ın kuzeyindeki Bedevi Kampı’ndaki Ortak Filistin Güvenlik Güçleri’nin siyasi liderliği, kampın gruplar arasındaki siyasi çekişmelerden uzaklaşması için çağrıda bulundu.

Liderlik kampın genel merkezinde düzenlenen toplantıdan sonra yapılan açıklamada, ortak eylemin sürekliliği, güvenlik gücü ve çalışmayı yöneten genel ilkeler üzerinde anlaşmaya varıldığını belirtildi. Ayrıca yapılan açıklamada, siyasi koşullar ne olursa olsun kurumlar ve gruplar arası anlaşmazlıktan kaçılması ve güvenliğin sağlanması gerektiği vurgulandı.

Toplantıda, halk komitesinin çağrıda bulunduğu bayram yürüyüşünün yapılmasına karar verildiği duyuruldu. Ayrıca açıklamada, Filistinli gruplardan kampın güvenliği ve istikrarını koruyarak, silahlı gruplara engel olunması talep edildi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube