Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Michael Jackson’ın ‘The Simpsons’ sırrı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Dokuz yıl önce hayatını kaybeden Popun Kralı Michael Jackson’ın The Simpsons’da bir karakteri seslendirdiğine ilişkin 26 yıllık spekülasyonların ardından dizinin senaristi Matt Groening, Jackson’ın diziye hayran olduğunu işaret ederek, bu bilgileri doğruladı.

Groening, Jackson’ın 60. Doğum günü münasebetiyle, geçtiğimiz Çarşamba günü The Weekly programında konuyla alakalı ayrıntıları açıkladı.

Bazı izleyiciler, The Simpsons’ın 3. sezonun ilk bölümünde akıl hastanesinde konuşan adamı seslendiren kişinin Michael Jackson olduğunu söyledi.

Seslendirenler listesinde farklı isimle yer aldı

Jackson’ın, bu durumun sır olarak kalmasını istemesi üzerine, dizinin yapımcısı, Jackson’ın ismini seslendirenler listesinde John Jay Smith olarak kullandı.

Michael Jackson’ın 60. doğum yılına özel tören

Öte yandan Çarşamba günü Las Vegas’ta ölümünden 9 yıl sonra 60. doğum günü anısına düzenlenen törene Jackson’ın kızı Paris, oğlu Prince, kız kardeşi Tito ve erkek kardeşi Jackie’nin yanı sıra şarkıcı Usher de katıldı.

1958 doğumlu Michael Jackson, Propofol ilacının dozunu fazla alması nedeniyle 25 Haziran 2009’da hayatını kaybetmiş, doktoru Conrad Murray, ölümündeki ihmal nedeniyle 2 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

20 yaşındaki kızı Paris ve oğlu Prince, Elizabeth Taylor’ın AIDS Vakfı’na yaptığı katkılardan dolayı ödüle layık görülen babalarına sunulan plaketi aldı.

Jackson’ın yakın arkadaşı olan Taylor, 2011 yılında hayatını kaybetti. Paris hala kurumun elçisi olarak görev yapıyor.

Kardeşler, elmas ve yakutla süslenmiş bir spor ayakkabıyı açık artırmaya koydu. Ayakkabının Kasım ayında 50 bin dolardan daha fazla bir fiyatla satılması bekleniyor. Elde edilen gelir vakfa bağışlanacak.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube