Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Avn, BM Genel Kurulu toplantılarına katılmak için New York’ta - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Lübnan Cumhurbaşkanı Mişel Avn, beraberindeki resmi heyet ve gazeteciler ile Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun 73. Genel Kurulu oturum açılışına katılmak üzere New York’a gitti.

Cumhurbaşkanlığından yapılan ilk açıklamalara göre heyette Dışişleri ve Göçmenler Bakanı Cibran Basil, Lübnan’ın BM Daimi Temsilcisi ve Washington’ın Lübnan Büyükelçisi de yer aldı.

Cumhurbaşkanı Avn’ın Genel Kurul’daki konuşmasını çarşamba günü, New York saatine göre öğleden önce, Beyrut saatine göre ise akşam üstüne doğru yapması bekleniyor. Avn’ın daha sonra BM Genel sekreteri Antonio Guterres ile bir araya gelmesi planlanıyor. Cumhurbaşkanı Avn’ın New York’ta birçok Arap ve yabancı ülke başkanları ile uluslararası kuruluş yetkilileriyle de görüşeceği belirtildi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube