Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Fas Kralı Suudi Arabistan İçişleri Bakanı'nı kabul etti - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Rabat: Şarku’l Avsat

Fas Kralı 6. Muhammed, Suudi Arabistan İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef bin Abdulaziz’i Kraliyet Sarayı’nda kabul etti.

Görüşmede Suudi İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz, Fas Kralı’na Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz’in takdir ve selamlarını iletti. Bakan ayrıca “Kral Selman’ın, Fas’ın ilerlemesi ve halkının refahının artması temennisinde bulunduğunu” aktardı.

Toplantı sırasında, iki kardeş ülke arasındaki ilişkiler ile bölgesel ve uluslararası arenadaki gelişmeler ele alındı.

Suudi İçişleri Bakanı’nın Fas ziyaretinde, kendisine resmi heyet de eşlik etti.

Suudi Arabistan İçişleri Bakanı, önceki gün Rabat Sale Havaalanı’nda, Fas İçişleri Bakanı Abdul Vafi Laftit, Rabat Valisi Muhammed Mehdi, Kenitra Valisi Velid Mugim ve Suudi Arabistan Fas Büyükelçiliği Temsilcisi tarafından karşılanmıştı.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube