Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Batı Şeria’da bir İsrail askerini bıçakladığından şüphelenilen genç gözaltına alındı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

İsrail ordusu, Batı Şeria’da Hawara kontrol noktasında görevli bir İsrail askerini bıçakladığından şüphelenilen bir Filistinlinin gözaltına alındığını duyurdu.

İsrail askerleri, sınır muhafızları, polis ve iç güvenlik mensupları, Batı Şeria’daki Hawara kontrol noktasında bir İsrail askerini bıçaklayıp kaçtığından şüphelenilen 19 yaşındaki Filistinli bir genci gözaltına aldı.

Ordu tarafından yapılan açıklamada, gencin Nablus şehrinin kırsalında yaşadığı bilgisi verilirken, konuya dair ayrıntılı bilgi verilmedi.

Öte yandan Filistinli kaynaklar, İsrailli yerleşimcilerin, Nablus ve Ramallah şehirleri arasındaki yolları kapatarak, Filistinlilere ait arabalara taş attığını ve ana yollarda sokak ortasında oturduklarını söyledi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube