Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Prens Charles: Her şeye burnumu sokacak kadar aptal değilim - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Londra/Şarku’l Avsat

İngiltere Veliaht Prensi Charles, “Kral olduğumda şu an konuştuğum konular hakkında konuşmayı bırakacağım çünkü aptal değilim” dedi.

Gelecek hafta 70’inci doğum gününü kutlayacak olan Prens Charles, BBC’ye verdiği röportajda, kralın üstlendiği rolün, Galler Prensi olarak şu anki statüsünden çok daha farklı olduğunu vurguladı.

92 yaşındaki Kraliçe Elizabeth’in oğlu olan Prens Charles, “Eğer kral olursam aynı şekilde devam etmem gerektiği fikri, tamamen aptalca bir fikir olur. Çünkü iki durum bir birinden oldukça farklı” ifadelerini kullandı.

Kral olduğu zaman kamuoyuna yaptığı açıklamalara aynen devam edip etmeyeceği sorusuna Prens Charles, “Tabii ki etmeyeceğim. O kadar aptal değilim” şeklinde konuştu.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts - Facebook - Google Plus - YouTube