Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Hakkında - ŞARKUL AVSAT - Archives
Bir Sayfa Seçin

Hakkında

Şark El-Avsat
Uluslararası Arap Öncü Gazetes “Şarkul Avsat” Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biri. 4 kıtada 14 şehirde her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır.1978 ‘de Londra da yayın hayatına başlayan el-Şark el-Avsat Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmasının yanı sıra ,derin analizler ve kendine has özel makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı haber yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

Şarkul Avsat dünya çapında birçok büyük şehre aynı anda uydular aracılığıyla yayın yapan günlük ilk Arapça gazetedir. Üstelik bugün “Washington Post”, “USA Today” ve “Global Viewpoint” prestijli uluslararası kurumların haberlerini Arapça olarak yayınlama hakkına sahip tek gazetedir. İlerici ve kapsamlı bir gazete olmasından dolayı Arapça olarak yayınlanan en çok tercih edilen gazete de sayılır. Gazete farklı ekonomik ve toplumsal gruplardan okuyucuların dikkatini çekmektedir.

Şarkul Avsat gazetesinin haber ekibi ünlü ve etkili şahsiyetlerle derin ve ayrıntılı ropörtajlar yapmakla tanınmakta. Bu sayede dünyanın her bir köşesindeki okuyucularına şeffaf ve objektif  bir haber servisini yapmakta. Böylece gazetenin şeffaf, dürüst ve güvenilir olması desteklenmiş olmaktadır.

Gazete, eşsiz üslubu sayesinde Arapça olarak çıkan bölgesel ve yerel tüm gazeteleri geride bırakmış görünmektedir. Bu başarı tecrübeli, gayretli, özverili, profesyonel, kabiliyetli ve basın alanında çok bilgili, ayrıca haber raporlarını sunmada gayet becerikli olan gazeteci, editör ve köşe yazarlarından oluşan gazete ekibine atfedilir

Ghassan Charbel: Genel Yayın Yönetmeni

Aidroos Abdulaziz: Asistan Editör baş & Zaed Bin Kami: Asistan Editör baş”

Personelin tam listesini burada bulabilirsiniz Asharq Al-awsat Takım listesi LONDRA

HH Saudi Research & Marketing (UK) Ltd.
Chiswick Business Park, Building 7, 10th Floor
566 Chiswick High Road
London W4 5YA

Tel.: +44 (0)207 831 8181
Fax: +(0)207 831 2310

Gazeteciler sorunlar için: tukish at aawsat.com
Web Sitesi Teknik sayı için: webmaster at aawsat.com
Reklam :  Al-khaleejiah