Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

BAE, Husilerin Dubai Uluslararası Havaalanı’na saldırı iddialarını reddetti - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Husilere bağlı medyada, Yemen topraklarından Dubai Uluslararası Havalimanı’na insansız hava aracı (İHA) ile saldırı düzenlendiğine dair çıkan haberleri yalanladı.

BAE Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, BAE’deki hava trafiğinin normal seyrinde hareket ettiğini belirterek, Husi medyasında Dubai Uluslararası Havalimanı’na saldırı düzenlendiğine dair dolaşan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Husi güçlerine bağlı medya kaynaklarından el Masirah da bugün yer alan haberde, Husilerin Dubai Uluslararası Havalimanı’na Sammad 3 tipi İHA’lar ile saldırı gerçekleştirdiği öne sürülmüştü.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts

Follow Me:
FacebookGoogle PlusYouTube