Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Cezayir’de intihar saldırısı sonucu 2 polis hayatını kaybetti - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Cezayir Tiyaret Viyaleti’nde bir polis karakolu bu sabah bir intihar saldırısının hedefi oldu. Saldırı sonucunda 2 polis memuru hayatını kaybetti.

Ulusal Güvenlik Genel Müdürlüğü’nün yaptığı ilk açıklamada, bir polis memuru bir de teröristin öldüğünü bildirmişti. Daha sonra karakolu korumakla görevli yaralı bir polisin hayatını kaybetmesiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 2’ye yükseldi.

Patlayıcı bir kemer taşıyan bir terörist, bir ateşli silahla devlet güvenlik merkezine girmeye çalıştı. Ancak polis memurlarından biri hızlıca müdahale ederek daha fazla ilerlemesini engellemek için cesurca kendisini teröristin üstüne attı ve terörist kendini patlattı.

Tiyaret Eyaletinin yoğun nüfuslu bir bölgesinde bulunan karakolu korumakla görevli olan polis memurlarının cesur müdahalesi, bilançonun artmasını engelledi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts

Follow Me:
FacebookGoogle PlusYouTube