Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Çin Seddi’ndeki duvarların üzerinde uyuma fırsatı veren yarışma | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Dünya çapında hizmet veren konaklama uygulaması Airbnb bir ilke imza atarak, yarışmayı kazanan kişilere Çin Seddi’nde konaklama fırsatı veriyor.

Bugün büyük bir pazarlama girişiminde bulunan şirket, 4 katılımcıya her biri Çin Seddi’ndeki kuleler üzerinde asılı bir yatakta konaklama fırsatı sunuyor. Kazananlar etrafı camla çevrili olan kulede ay ışığını ve Çin’in en büyük simgelerinden biri olan tarihi duvarın ihtişamını görebilecek.

Kazananlara konaklama imkanının yanı sıra Çin mutfağına ait özel olarak hazırlanmış yemekleri de deneyimleme fırsatı sunulacak. Yarışmayı kazananlar ayrıca 21 kilometre uzunluğundaki duvar üzerinde yürüyebilecek.

Çin’deki en önemli tarihçilerin bazıları 2600 yıllık duvar hakkında önemli bilgilere vermek için bölgeye gelecek.

Bu eşsiz fırsatı kaçırmak istemeyenlerin Airbnb’nin internet sitesinde yer alan “Sizce neden kültürel engelleri yıkmak için yaşadığımız an çok önemli? Farklı kültürler arasında yeni ilişkiler kurmak için neler yapardınız?” sorusuna cevap vermesi yeterli olacak.

11 Ağustos’a kadar Airbnb tarafından hazırlanan soruya en iyi cevabı veren kişiler, bu fırsatı kazanma şansı bulacak.

Kazanan her bir kişiye ek olarak bir kişi daha getirme hakkı verilecek. Konaklama 4 ve 8 Eylül arasında olacak ve kazananlar 3 öğün yemek verilecek.