Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Katkı Kuralları | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Katkı Kuralları

okuyucuları Majalla analizi, yeni bilgilerle ve derinlemesine sürpriz olmanın tadını çıkarın, ve diğerleri kaçırabilirsiniz ayrıntılara titiz araştırma ve ilgi için teşekkür ederiz. Gerçekten de, bizim okuyucularımızın birçoğu yaklaşık yazıyoruz çok yerlerde bizim dergi okuma, böylece bütünlük bizim için kritik öneme sahiptir onların hikayelerini ve deneyimlerini temsil etmektedir.

Ancak, biz içeriden terimleri sadece uzmanlar kullanmak ve aşırı spesifik konular olur, aşırı teknik analiz önlemek istiyorum. Biz içeriksel odaklı yazma tercih ederim.

İdeal Majalla makale haber arkasında fikirler açıklar, kıvılcım tartışma ve yürütmektedir yeni konularda düşünme. Biz sizin fikirlerinizi haber bekliyoruz, bu yüzden bize akılda birkaç şey tutan bir adım gönderin:

dergi ve web sitesini okuyun. Biz yayımlamak ve biz ne olabileceğini taze fikirlere çok açık eksik-biz ne olduğunu görmek için en iyi yoldur.

Biz yayımlamak daha fazla almak . Bariz kaçının ve sitemizde ve dergi bunu yapmazlar makaleler genellikle bizi biz zaten biliyoruz ne söyleyebilirim. Örneğin, Arap Baharı Orta Doğu değiştiğini savunuyor herhangi bir yazı göndermek etmeyiniz!

boşlukları doldurun. Majalla nedenleri bölge içinde ve dışında hem de bu karmaşık bölgeyi karşılaştığı sorunları bağlanmaya çalışır. Bizim okuyucular Suudi Arabistan varil başına petrol maliyeti bir dalgalanma Lübnan’da süt fiyatını nasıl değiştiğini anlamak ya da Ürdün’de bir sorun bunları nasıl etkilediği Fransa’da okuyucularımıza göstermek yardımcı olun.

uzak teknik dilden kalmak. in Okuyucular Majalla çok akıllı, ama biz onlar iyi bilgilendirilmiş arkadaşı ile bir konuşma değil, onların sahip gibi onları hissetmek istiyorum Dünya Tarihi dersi veren öğretim korkunç giriş.

Geri söylediklerine kadar. Okurlarımız size araştırma ve isimler ve tarihler. ile anekdotlar başvurarak biliyor keşfetmek için nasıl geldi bildirin bize ne ince, k söyle ama yapmak

Bize ulaşın Nasıl
Eğer birlikte gelişebilir bir fikir olup olmadığını görmek için editörlerinden birine başvurun. Biz [email protected] adresinden ulaşılabilir.

Özellikler
Bizim özellikler zaten kapsama sürü almış olabilirsiniz ama yeni bir bakış açısıyla yararlanabilir bir konunun derinlemesine bir analiz vardır. Makalenin yaklaşık 3000 kelime uzunluğunda olmalıdır. Yapabileceğiniz en iyi şey, önerilen iddialar değil, tam metin listesi ile bize tek sayfalık bir taslak göndermektir.

Ekonomi
Makalenin yaklaşık 1000-1200 kelime uzunluğunda olmalıdır. Önerilen iddialar değil, tam metin listesi ile bize tek sayfalık bir taslak gönderin.

Politika
Makalenin yaklaşık 1000-1200 kelime uzunluğunda olmalıdır. Önerilen iddialar değil, tam metin listesi ile bize tek sayfalık bir taslak gönderin.

& Nbsp;

Yorumlar
Majalla kitap ve İngilizce, Arapça veya Farsça dünyanın herhangi bir yerinde yayınlanan önemli raporlarını inceler. Amacımız önemli fikirler ve tartışmalar okuyucuları teşhir etmek ve uluslararası ilişkiler konusunda olmak zorunda kalmamasıdır. Biz çekişmeli iç meseleler, kültür, ekonomi ve sosyoloji odaklanmak yorumlar edilir. Kitap incelemeleri genellikle uzunluğu 1000-1200 kelime ve kitabın kalitesini değerlendirmek ve güncel olaylar bağlamında yerleştirin. bu kitap çok önemli ya da tartışmalı neden Kısacası, bize bildirin.

Röportajlar / Profiller
Okuyucularımıza için önemli öykülerde yer almaktadır biriyle sohbet etmek için bir fırsat varsa, bize bildirin. Biz bir soru onlarla konuşma yayımlamak ve (tabii ki, her iki tarafın izni ile) biçiminde cevap vermek isterim. Bu başvuru süresi esnektir.