Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Küçük Prenses Charlotte nedimeler arasında | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

İngiltere Prensi Harry’nin ofisinden dün yapılan açıklamada Meghan Markle ve Prens Harry’nin düğününde Prens William’ın ikiz çocukları Prenses Charlotte ve Prens George’u düğün nedimeleri olacağı ve seremonide yer alacak çocuklar arasında bulunacağı bildirildi. Ayrıca Harry’nin vaftiz kızları ve Markle’ın yakın arkadaşlarından birinin çocuğunun da Windsor Kalesi’ndeki düğüne katılması için seçildiği kaydedildi.

Prens Harry’nin ofisi tarafından geçen hafta yapılan açıklamada Markle’ın bütün nedimelerinin kadın olacağı ve arkadaşları arasından seçim yapamaması nedeniyle baş nedimenin olmayacağı açıklanmıştı.

Üç yaşındaki Prenses Charlotte, Prens Harry’nin 3 yaşındaki vaftiz kızı Florence van Cutsem, 2 yaşındaki Zoe Warren ve Jake Warre, Markle’ın 6 ve 7 yaşlarındaki vaftiz kızları Remi ve kız kardeşi Rylan Litt ile Meghan Markle’ın stilisti Jessica Mulroney’in 4 yaşındaki kızı Ivy de nedime olacak.

Mulroney’in 7 yaşlarındaki ikizleri Brian ve John Mulroney ve Harry’nin eski arkadaşı Mark Dyer’in 6 yaşındaki oğlu Jasper Dyer da yardımcı olacak çocuklar olarak düğüne katılacak. Kensington Sarayı’ndan yapılan açıklama Prens William’ın geçtiğimiz aylarda doğan bebeği Luis’in düğüne katılamayacağı bildirildi.