Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Melania Trump'tan ayrılık iddialarını güçlendirecek hareket - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘Birliğin Durumu’ konuşmasını yapacağı yere Melania Trump’ın ayrı bir araçla gitmesi dikkat çekti. Bu durum akıllara, Trump’ın bir aktris ile arasında bir ilişki olduğu iddialarıyla medyada çıkan bazı haberler üzerine ikilinin ilişkisinde gerginlikler olup olmadığı konusunda, bir takım sorular getirdi.

Melania Trump, eşinin konuşma yapacağı yere, davet edilen misafirlerden ayrı bir araçla gitti.

Çift, Yılbaşı Gecesi’nden beri birlikte görünmedi.

Mirror web sitesine göre, First Lady’nin İletişim Müdürü Stephanie Gresham, “Çiftin Beyaz Saray’a aynı araçla dönmesi bekleniyor” dedi.

Fransız Dior kreasyonundan beyaz bir kıyafetle görünen Melania Trump, Başkan’ın konuşmasından sadece birkaç dakika önce salona girdi.

First Lady’nin Trump’ın Davos’a seyahatine eşlik etmediği görülmüştü. Melania Trump’ın bu tavrı, iddiaların doğru olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts

Follow Me:
FacebookGoogle PlusYouTube