Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Makale Gönderimi | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Makale Gönderimi

Asharq Al-Awsat , özellikle Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı etkileyen veya ilgili konularda, web sitemizin bölümlerden herhangi biri için onun Op-Ed bölümü için katkılar yanı sıra uzun metrajlı makaleleri ağırlıyor.

Öneriler [email protected] e-posta ile gönderilmesi gerekmektedir

Biz basılı ya da çevrimiçi olsun, daha önce herhangi bir dilde yayınlanmış olan başvuruların düşünmüyoruz.

Son zamanlarda haber olmuştur tercihen bir konu: Op-Ed adet güncel bir konu etrafında 700-800 kelime olmalıdır. en iyi op-ed bazıları açık ve zorla tek bir görüş beyan, aynı zamanda kısa-az 500 kelime daha vardır. Biz, ancak, uzun op-ed açıkça iyi biçimlenmiş ve iyi savundu görüş bildirmektir sağlanan dikkate alacaktır.

Özellikler 3.000 kelime maksimum olmalıdır. Her özellik nerede ve ne yazı araştırılmış zaman belirten bir dateline içermelidir.

önerileri veya özetliyor taslak makaleleri göndermek değil, lütfen. Tüm makaleler ya e-posta vücuda yapıştırılan veya .doc veya .docx biçiminde eklenmelidir. Ayrıca kısa (az 150 kelime) CV veya biyografi eklemeyi unutmayın.

Aldığımız tüm gönderileri incelememize; Ancak, bunların her birine cevap veremiyoruz. Eğer 3 iş günü içinde editörleri tarafından temasa değil varsa, biz sizin parça yayınlamak mümkün olmayacaktır pişman.