Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Suudi Arabistan, Mısır ile son maçına çıkıyor | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

2018 Dünya Kupası A Grubunda Rusya ve Uruguay’a kaybeden Suudi Arabistan Milli Futbol Takımı, Mısır ile oynacakları karşılaşma öncesi antrenmanlarını sürdürüyor.

Milli Takımda, Teysir el-Casim’in yokluğunda, Ömer Hevsavi, Mansoor Al-Harbi ve Ali Al Balihi, grup aşamasının son turunda Mısır’la yapılacak maç öncesi antrenmanlara katılan isimler arasındaydı.

Sağlık eğitimleri tamamlandı

Teysir el-Casim’in son karşılaşmada olmayacağının açıklanmasının ardından Ömer Hevsavi, Mansoor Al-Harbi ve Ali Al Balihi, özel sağlık eğitimlerini tamamladı.

Suudi takımı Cumartesi sabahı Rusya’nın Saint Petersburg kentinde, Zenit kulübünün sahasında son antrenmanlarını tamamlarken antrenman, ısınma egzersizleri ile başlayıp ardından rekreasyon egzersizleriyle tamamlandı. Dar alanda kısa pas çalışması yapan Suudi Arabistan Milli Takımında teknik heyet çalışmaları yakından takip etti.

Son hazırlıklar

Suudi takımı, Polkovo Havalimanı’ndan St. Petersburg’daki Volgograd şehrine ulaşırken, Volgograd stadyumunda karşılaşma öncesi son hazırlıklarını tamamlayacak.

Öte yandan, Arjantinli Juan Antonio Pizzi, yarın Volgograd stadyumundaki konferans salonunda bir basın toplantısı düzenleyecek. Mısır’a karşı oynanacak olan üçüncü maç hakkında konuşmak için takımın forvet oyuncusu Fehed el-Muvelled’de teknik direktör Pizzi’ye eşlik edecek.