Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Suudi Arabistan'dan Umman Sultanı Kabus’a kutlama mesajı - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Riyad/Şarku’l Avsat

Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz, Umman’ın ulusal günü vesilesiyle Sultan Kabus bin Said’e bir tebrik mesajı gönderdi.

Kral Selman, mesajında, kendisi ile birlikte Suudi Arabistan halkı ve hükümeti adına Umman Sultanı Kabus ve halkına en içten dileklerini iletti. Kral Selman, Umman ile her alanda geliştirilmesi ve ilerletilmesi hedeflenen iki kardeş ülke ve halkı arasındaki ilişkilere övgüde bulundu.

Öte yandan Suudi Arabistan Veliaht Prens Muhammed bin Selman da Umman’ın ulusal günü vesilesiyle Sultan Kabus bin Said’e tebriklerini iletti.

Veliaht Prens, Sultan Kabus ve Umman Sultanlığı halkına daha fazla ilerleme ve refahın yanı sıra Umman’ın iyiliği ve mutluluğu için en samimi dileklerini bildirdi.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts

Follow Me:
FacebookGoogle PlusYouTube