Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Veliaht Prens, şehit ailelerini ziyaret etti - ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Tebük/Şarku’l Avsat

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman, dün bir dizi temaslarda bulunmak üzere gittiği Tebük’te şehit ailelerini ziyaret etti.

Dün Tebük’te düzenlenen resmi törene katılan Veliaht Prens, şehirdeki çalışmaları inceledikten sonra şehit ailelerini ziyaret etti. Şehit yakınlarına Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz’in selamlarını ileten Veliaht Prens, silahlı kuvvetler ve güvenlik departmanlarının çeşitli kademelerindeki görevlilerin din, vatan ve milleti savunurken şehit düşmelerinin onur verici bir durum olduğunu dile getirdi.

Ziyarete, Ortak Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Fahd bin Türki, Kraliyet Mahkemesi Danışmanı Prens Türki bin Muhammed, İçişleri Bakanı Prens Abdulaziz bin Suud bin Nayef bin Abdulaziz, Mekke Vali Yardımcısı Abdullah Bin Bender katıldı.

Askeri üsse ziyaret

Öte yandan Veliaht Prens, ülkenin kuzeyinde bulunan Kral Faysal Askeri Üssü’nü de ziyaret ederek, üssün çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Kral Faysal Askeri Üssü’nde, Ortak Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Fahd bin Türki tarafından karşılanan Veliaht Prens Muhammed bin Selman, görevlilere yaptıkları hizmetten ötürü teşekkür etti.

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku'l Avsat Türkçe

Şarku’l Avsat Arap dünyasının önde gelen günlük gazetelerden biridir. 4 kıtada 12 şehirde, her gün eş zamanlı olarak basılmaktadır. 1978 yılında Londra’da yayın hayatına başlayan Şarku’l Avsat, Arap dünyasına ve uluslararası olaylara ait en doğru yayınları yapmaktadır. Derin analizler ve özgün makalelerle birlikte tüm Arap dünyasının en kapsamlı yorumlarını okuyucularına sunmaktadır.

More Posts

Follow Me:
FacebookGoogle PlusYouTube