Lütfen yeni siteyi Bekleyiniz: https://aawsat.com/turkish


Ortadoğu haber | Şarkul El-Avsat

Bizim için yaz | ŞARKUL AVSAT
Bir Sayfa Seçin

Bizim için yaz

[email protected] , makale ve blog yazısı önerileri değil, tam makale veya blog yazısı gönderin.

Bizim editörler biri daha sonra önerisi ile ilgili olarak sizinle temasa geçecektir. biz parça yayınlamaya karar verirseniz biz fikir geliştirmek ve bu süre ve uzunluğu gibi detaylar ilgili özel talimatlar sağlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

bir makalede ideal Batılı yayınlardan alamadım Ortadoğu’da bir bakış açısıyla bizim okuyucu vermelidir Majalla en İngilizce baskısı. Biz orada yaşayan insanlar anladığım kadarıyla, bölgeyi sunmak, yeni fikirler, kıvılcım tartışma keşfetmek ve genellikle dünyanın bu çeşitli ve karmaşık bölümü ile okuyucuların meşgul etmek istiyorum.

Bize fikrini sunma gibi akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta var:

 • değiliz sadece bir haber dergisi . . . bu yüzden yayımlamak okumak. Biz Orta ile ilgili konularda büyük bir çeşitlilik kapsayan Doğu-ve biz her zaman yeni fikirler arıyoruz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bölüm açıklamalarına bakın.

 • yenilikçi olun. Okurlarımız Arap Baharı Ortadoğu değişti söyleyerek başka makaleyi okumak istemiyorum; ne de Soğuk Savaş’ın sona ermesinden bu yana, “başlayan bir parça ilgi olacaktır. . . “Farklı bir şey söyle, ve dikkat çekici bir şekilde bunu söylüyorlar.

 • söyle bir hikâye . İnsanları ve yerleri, duyguları ve olayları açıklamak. Biz okuyucular çengel-olmamak üzere bir donuk, akademik metin ile temsil edildiği gibi hissediyorum istiyorum.

 • söylediklerini kanıtlamak. istatistik, tırnak ve diğer üçüncü taraf bilgileri ile iddialarını desteklemek. (Çevrimiçi yayınlara Köprüler özellikle bekliyoruz.) Editörlerimiz tüm makaleleri gerçekleri kontrol edin.

 • akılda bizim seyirci tutun. okuyucuları Majalla eğitimli ve çoğu Ortadoğu işleri yakından ama hepsi değil bölgeye Uzmanınız izleyin. bilinçli layperson de yazınızı Hedef: ya çok “wonkish” çok konuşkan, ama değil. Biz kapağı ülkelerde olmak üzere, dünyanın dört bir yanından okuyucuların var ve biz bulmak için bunların her birini istediğiniz Majalla ilginç ve bilgilendirici.

 • ABD İngilizce yayınlayabilirsiniz. Ekibimiz düzenlemek ve lehçesi da rahat değil yazı ise ABD İngilizcesi içine işinizi lokalize edilebilir.

  Bizim Bölüm:

  Özellikler güncel konuların ayrıntılı incelemeleri vardır.

  Politika , elde kullanılan ve zamanında örnekler üzerinde odaklanarak, Orta Doğu ülkelerinde kayıp ne kadar siyasi güç araştırıyor.

  Röportajlar soru-cevap formatında yayınlanan Ortadoğu’da politikacılar, yerel liderler, önde gelen gazeteci ve diğer rakamlar, konuşmaları vardır. Sen mülakat izni olmalıdır.

  Profiller güncel haberler insanların hayatını ve başarılarını tasvir. onların geçmiş şimdiki zamanda kendi inanç ve tutumlar hakkında ne diyor bize. (Biz de yüksek profilli rakamları için ölüm ilanları düşünmeye hazırız.)

  bir alanda ekonomik gelişmeleri ulusal ve küresel yerel insanları nasıl etkilediğini Ekonomi okuyucuları gösterir. Hatta daha çok fazla bizim bölümden çoğunda, biz Ekonomi bölümünde görünen makaleleri çok basit, erişilebilir bir dilde fikirleri açıklamak tercih ederim.

  Kültür haberlerin biçimini almaz yeni ressamlar, şairler, film yapımcıları ve diğer sanatçılar-Orta Doğu’ya yorumlarına Okurlarımıza ortaya çıkarır. Özellikle dünyanın her yerinde geçerli sergiler yorumlar edilir.

  Toplum siyaset, çatışma ve doğal kaynaklar manşetlere hakim bir bölgede sıradan insanların hayatlarını anlatıyor.

  Yorumlar Ortadoğu (ve potansiyel olarak diğer medya) hakkında konferans gibi son kitap, film, ve olayların kritik analizler verir. İşleri uluslararası ilişkiler ile özel anlaşma gerekmez inceledik. Biz İngilizce, Arapça, Farsça veya eserlerin değerlendirmeleri dikkate alacaktır.

  Ortadoğu içinde bizim Bloglar kapsayacak belirli bir ülke ya da belirli bir alt bölgenin çoğu. Ayrıca, ABD ve Orta Doğu, kültürü hakkında biri hakkında bir blog var ve başka Ortadoğu’daki Arap ve Batılı basında hakkında yorum.